Skończyłem ósmą klasę…

Dostałyśmy wiele wiadomości z prośbą o plakaty, które będzie można wykorzystać do przygotowania pamiątkowych upominków dla absolwentów klas ósmych. Wcześniej dzieliłyśmy się pomysłem na prezent dla gimnazjalistów.

https://kreatywnapedagogika.wordpress.com/2017/06/12/skonczylem-gimnazjum-a-jaka-jest-twoja-supermoc-czyli-prezenty-dla-uczniow/

W tym roku hasło; „SKOŃCZYŁEM GIMNAZJUM. A jaka jest Twoja supermoc?” nabiera nowego, wyjątkowego znaczenia i przechodzi do historii.

Po nowemu ( a może jednak po staremu) hasło brzmi:

ósma 5

ósma 3

ósma 2

ósma 4

ósma 1

Do wyboru, do koloru, do pobrania w formie pliku pdf:  ósmą klasę (2)ósmą klasęskończyłam skończyłemSymbol zastępczy tekstu (3)ósmą klasę (1)

Można drukować jako plakaty, albo ustawić w drukarce kilka kopii na jednej stronie i użyć papieru samoprzylepnego, a uzyskamy małe naklejki.

Dzięki takim prośbom wiemy, że nasz blog „robi dobrą robotę”. Gdy kilka lat temu dzieliłyśmy się pomysłami na symboliczne prezenty dla każdego ucznia wręczane na koniec roku, to spotykałyśmy się z taką samą liczbą entuzjastycznych komentarzy, jak i z oburzonymi głosami, że jak tak można odwracać role i burzyć szkolny porządek. Teraz widzimy, że nastała wręcz moda na takie prezenty. Nie popadajmy jednak w przesadę.  Wciąż jesteśmy zdania, że szkoła powinna doceniać wysiłek każdego ucznia, dostrzegać jego talenty, rozwijać potencjał. Jak zawsze sprawdza się stara zasada – każdemu dziecku należy się nasza uwaga.

Zrobiłam drobne upominki dla moich uczniów, bo są dla mnie ważni. A jaka jest Twoja supermoc? 🙂

oprac. Iza Banaszczyk i Magdalena Buda

Drogi czytelniku, 

jeśli podobają Ci się nasze pomysły, wykorzystaj je śmiało w pracy z uczniami. Natomiast jeśli chcesz dalej podzielić się tymi materiałami, to wspomnij o naszym blogu i jego autorkach, jako źródle inspiracji. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s